FLASH-FM KFT.
  • Cégünk kaposvári székhelyű, fiatal, létesítmény üzemeltetéssel foglalkozó társaság az egészségügy területén.

    Ezt a képességünket tervezzük kiegészíteni a jelenlegi építőipari tevékenységünk fejlesztésével, melyhez szakmailag tapasztalt, a vállalásaink iránt elkötelezett munkatársakat keresünk.

    Lehetőséget biztosítunk a szakmai fejlődésre szervezett továbbképzésekkel és nem szokványos feladatok ellátásával.

    • Kaposvári központtal, rugalmas munkavégzési hely: Budapest, Dunántúl, Duna-Tisza köze
  • Műszaki előkészítő és lebonyolító mérnök

    Főbb feladatok, munkák:

      • Projekt árajánlatok kidolgozása az ÉN KING alkalmazásával
      • Szakági felelős műszaki vezetői feladatok ellátása
      • Generál-kivitelezési projektek teljes műszaki kivitelezése, szerződés szerinti teljesítésének biztosítása és lezárása
      • Elektronikus építési napló vezetése
      • Alvállalkozói versenyeztetés, szerződés-előkészítés, elszámolás
      • Megrendelői- és alvállalkozói kooperációkban történő közreműködés
      • Szerződések betartása, betartatása
      • Projekt nyomon követése, költségmenedzsment feladatok ellátása
      • Folyamatos kapcsolattartás az építésvezetőkkel, munkájuk adminisztratív támogatása
      • Folyamatos kapcsolattartás megrendelővel, alvállalkozókkal, kollégákkal
      • Anyagmegrendelések bonyolítása
      • Hatósági ügyintézési feladatok ellátása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Szakirányú felsőfokú végzettség (építész-, építő-, gépész-, vagy villamosmérnök)
      • Nagyfokú önállóság a munkavégzésben
      • Rugalmasság, pontosság
      • Számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, ÉN KING)
      • Hatékony konfliktuskezelés
      • Problémamegoldó készség
      • Jó szervezőkészség
      • Határozott fellépés, magabiztosság
      • Magas fokú terhelhetőség
      • Jó kommunikációs és együttműködési készség
      • Hatékonyság a csoportmunkában
      • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat az építőipar területén
      • Érvényes B típusú jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Angol / német nyelvtudás
      • Felelős műszaki vezetői jogosultság

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes fizetés
      • Hosszú távú munkalehetőség
      • Karrier lehetőség
      • Dinamikus, sikerorientált csapat
      • Különleges, szakmai kihívást jelentő munkák

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Projektmenedzsment
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Somogy megye

    A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!