Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Bővülő feladatainak ellátása érdekében a generál kivitelezéssel és befejező szakiparral foglalkozó
Epronex Építő Zrt.

tapasztalt és pályakezdő munkatársakat keres

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

pozícióra

Feladata:

  • Projektek kivitelezési folyamatának komplett előkészítése, követése az árajánlat készítéstől a kivitelezési folyamaton keresztül a garanciális feladatokig.

Elvárások:

  • A feladat ellátásához szükséges kompetenciák megléte
  • Szakirányú végzettség

Előnyt jelent:

  • Német és/vagy angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Európai szintű munkakörnyezet
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat
  • Folyamatos fejlődés, karrierlehetőség
  • Piacképes jövedelem
  • Szervezett és egyéni sportolási lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Műszaki előkészítő
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budaörs, Budapest

  • Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.
  • A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Műszaki előkészítő
    • Hirdető cég: Epronex Építő Zrt.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest, Pest megye
    • Feladatok: Projektek kivitelezési folyamatának komplett előkészítése, követése az árajánlat készítéstől a kivitelezési folyamaton keresztül a garanciális feladatokig.
    • Elvárások: A feladat ellátásához szükséges kompetenciák megléte Szakirányú végzettség
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
    • Feladás dátuma: 2018-01-17
    Állás, munka még: Epronex Építő Zrt.>