Műszaki előkészítő

B&G Generál Kft.

Pest, Zala és Veszprém megye

Juttatási csomag:

  • Bruttó 600,000 – 1,000,000 HUF teljesen bejelentett fizetés szakmai tapasztalat és kompetenciák alapján
  • Telefon, laptop
  • Teljesítmény alapú, év végi jutalmazás

Cégcsoportunkról:

Cégcsoportunk profiljába elsősorban generál kivitelezés és üzemeltetés tartozik, jellemzően Budapesten és a Dunántúli régiókban. Ezen területekre keresünk tapasztalt, lehetőleg magasépítési iskolával, múlttal, rendelkező Műszaki előkészítőt. A vállalat dinamikus fejlődésének köszönhetően keresi a legkiválóbb jelölteket. Cégcsoportunk támogató, egészséges munkakörnyezetet teremt valamennyi munkatársának és a személyes, valamint szakmai fejlődés biztosítását tartja egyik legfőbb feladatának.

A jelölt legfőbb feladatai:

  • Árajánlatok, költségvetések előkészítése (szükség szerint helyszíni felméréssel), naprakész nyilvántartása
  • A kiküldött ajánlatok és árajánlatkérések előkészítése, valamint követése, igény szerint azok módosítása
  • Vállalkozói szerződések, átadás-átvételi jegyzőkönyvek, kivitelezési nyilatkozatok elkészítése
  • Ütemtervek elkészítésének és folyamatos aktualizálásának támogatása
  • Tender-, elő-, és utókalkulációk összeállítása
  • Teljesítés igazolások dokumentációjának összeállítása
  • Anyagigények kigyűjtése
  • Alvállalkozói árajánlatok bekérése, ártükör készítése
  • Kivitelezési munkák hatékony előkészítése és szükség esetén helyszíni koordinálása a kivitelezési helyszíneken
  • Munkatársak, alvállalkozók munkájának koordinációja, felügyelete
  • megvalósulási dokumentációk elkészítése
  • Tervdokumentációk, műszaki leírás és költségvetés felülvizsgálata és ellenőrzése
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai építőmérnök vagy építészmérnök végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat preferáltan magasépítési területen
  • B kategóriás jogosítvány
  • Irodai szoftverek magabiztos használata (MS Office, AutoCAD, TERC…)

Kompetenciák:

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartó képesség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Felelősségvállalás
  • Elkötelezettség és terhelhetőség
  • Pontosság, precizitás
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Csapatmunka és együttműködési készség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő