SPECIAL CONSULT KFT.

Műszaki ellenőr

Magyar magasépítési beruházáslebonyolító és mérnöki tanácsadó cég munkatársat keres nagyléptékű projektek megvalósításához.

Főbb feladatok, munkák:

  • projektmenedzsment
  • műszaki ellenőrzés
  • mérnöki tanácsadás (műszaki tartalom, költség és ütemezés tekintetében)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (építészmérnök/építőmérnök/villamosmérnök/gépészmérnök)
  • 3-5 éves, releváns szakmai tapasztalat
  • műszaki ellenőri kamarai jogosultság (vagy a megszerzéséhez szükséges végzettség és gyakorlat)
  • MS Office programok magabiztos ismerete (Word, Excel, PowerPoint, Project)
  • B-kategóriás jogosítvány
  • barátságos, pozitív személyiség, jó kommunikációs készség
  • kezdeményező, problémamegoldó hozzáállás
  • alapos, önálló, megbízható és átlátható munkavégzés
  • új ismeretek elsajátításának képessége

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol és/vagy német nyelvtudás
  • tervező szoftverek ismerete

Amit kínálunk:

  • professzionális mérnöki környezet
  • komplex, felelősségteljes munka
  • szakmai fejlődés változatos projekteken
  • versenyképes juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Tolna megye

Jelentkezni lehet magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.