Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Sanofi olyan vezető gyógyszeripari vállalat, amely a páciensek szükségleteit helyezi előtérbe. Célunk, hogy a legújabb tudományos innovációk felhasználásával több, mint 7 milliárd ember egészségének megőrzésére és életminőségének a javítására kínáljunk megoldásokat. Ezt szem előtt tartva igyekszünk egy jobb és egészségesebb jövőt építeni mindenki számára. Szeretnél Te is részese lenni ennek a küldetésnek?

Műszaki Ellenőr

Feladatok:

  • Teljeskörű szakterületi műszaki ellenőri feladatok ellátása gyógyszeripari (elsősorban hatóanyag) gyártási területeken - karbantartási, felújítási és beruházási munkák során
  • A tevékenységi területeken folyó technológiai gépészeti munkák szakmai irányítása, az elvégzendő és elvégzett feladatok dokumentumainak kezelése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a gyártó részlegek vezetőivel illetve a központi üzemeltető és karbantartó szervezetekkel

Képesítés, szakmai ismeretek:

  • Egyetemi vagy főiskolai szintű műszaki végzettség; Vegyipari / Élelmiszeripari gépészmérnök
  • 1 év releváns szakmai tapasztalat gyógyszeripari vagy élelmiszeripari területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó együttműködési készség
  • Nagyfokú megbízhatóság, precizitás

Előny:

  • Szakterületi műszaki ellenőri végzettség
  • Minőségbiztosítási, GMP (GLP) tapasztalatok
  • SAP rendszer ismerete
  • AutoCAD szoftver ismeret és alkalmazás
  • Középszintű angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, Újpest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Műszaki Ellenőr
  • Hirdető cég: SANOFI
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IV. kerület
  • Feladatok: Teljeskörű szakterületi műszaki ellenőri feladatok ellátása gyógyszeripari (elsősorban hatóanyag) gyártási területeken - karbantartási, felújítási és beruházási munkák során A tevékenységi területeken folyó technológiai gépészeti munkák szakmai irányítása, az elvégzendő és elvégzett feladatok dokumentumainak kezelése, ellenőrzése Kapcsolattartás a gyártó részlegek vezetőivel illetve a központi üzemeltető és karbantartó szervezetekkel
  • Elvárások: Egyetemi vagy főiskolai szintű műszaki végzettség; Vegyipari / Élelmiszeripari gépészmérnök 1 év releváns szakmai tapasztalat gyógyszeripari vagy élelmiszeripari területen Felhasználói szintű számítógépes ismeret Jó problémamegoldó képesség Jó együttműködési készség Nagyfokú megbízhatóság, precizitás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-06
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1
Állás, munka még: SANOFI>