INK Kft.
Csatlakozz hozzánk

Műszaki Eladó/ Értékesítő (Székesfehérvár Auchan)

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • TintaBox országos nyomtatókellék hálózat székesfehérvári üzletébe keres értékesítő munkatársakat!
  • Eladóként a Te feladatod lesz, az üzletbe érkező érdeklődők fogadása, kellékekanyagok forgalmazása,értékesítése és a nyomtatókellékek újratöltése!
  • Ha stabil hosszútávú munkát keresel és rendelkezel bolti eladói tapasztalattal akkor lehet, hogy téged keresünk.
  • Ahhoz, hogy ezt a munkakört eredményesen tudd végezni szükséged lesz jó kommunikációra, emberismeretre, képességre a bizalom kialakításához. Nem baj, ha kitartó vagy és rendelkezel „bolti értékesítői” tapasztalatokkal, műszaki vonalon.
  • Kizárólag műszaki beállítottságú jelentkezőket várunk!!
  • Munkavégzés helye: Auchan Áruház Üzletsor - Székesfehérvár

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kereskedelmi (eladói) tapasztalat
  • Tapasztalat kasszakezelésben
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Céghez érkező ügyfelek szakszerű és udvarias kiszolgálása
  • Szaktanácsadás a termékek kiválasztásához
  • A kereskedelmi adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Nyomtatókellékek újratöltése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett kereskedelmi és értékesítési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Betanulás alatt lehetőséged lesz a nyomtatókellékekkel kapcsolatos információk elsajátítására
  • Megbízható munkavállalóknak stabil és kiszámítható munkahelyet kínálunk, rugalmas időbeosztással, versenyképes fizetéssel

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

150.000 - 250.000 Ft

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Holland fasor 2.