A T-Szol Tatabányai Szolgáltató Zrt.
munkatársat keres

Műszaki diszpécser

munkakörbe

Feladatok:

  • Gondoskodik a rendszereken bekövetkező hibák elhárításáról, ha szükséges elrendeli a helyszíni beavatkozást vagy továbbítja a feladatot az illetékes csoportvezetőnek
  • Fogadja a lakossági bejelentéseket, a szakmai vonatkozásúakról saját hatáskörben intézkedik
  • Folyamatosan figyelemmel kíséri a távhőrendszer működését, ellenőrzi a megfelelő paraméterek meglétét, igény szerint elvégzi a szükséges beavatkozásokat
  • Részvétel a T-SZOL Zrt-hez tartozó társasházakkal kapcsolatos problémák kezelésében

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány, műszaki érdeklődési kör
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség
  • Fokozott pszichés terhelhetőség
  • Rátermettség

Előny:

  • Középfokú műszaki végzettség, épületgépész vagy fűtésszerelői végzettség
  • Legalább két év hasonló területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Széleskörű juttatási rendszer
  • Kiemelkedő cafetéria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • 3 szakos, folyamatos munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Diszpécser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Tatabánya

A jelentkezők fényképes önéletrajzát - a pozíció megnevezésének feltüntetésével várjuk.