A megújuló Debreceni Állatkert, Növénykert és Vidámpark munkatársat keres az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok:

  • 20 fős műszaki csoport napi munkájának koordinálása
  • A műszaki feladatok rajzi és írásos dokumentációjának előkészítése, frissítése
  • Javítási, felújítási és beruházási feladatok megtervezése, a költségek és a munkaidő ráfordítás meghatározása
  • Építési, felújítási, valamint bontási ügyekkel kapcsolatos hatósági ügyintézés
  • Heti és havi riportok készítése
  • A vidámpark üzemeltetésének támogatása, időszaki munkavállalók munkájának szervezése koordinálása

Elvárások:

  • Villamosmérnök és/vagy gépészmérnök végzettség
  • 5-10 év szakmai tapasztalat
  • 3-5 év vezetői tapasztalat
  • Épületgépészeti és/vagy villamosipari és/vagy fémipari tapasztalatok
  • AutoCAD szoftver felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Precizitás, kreativitás, terhelhetőség és csapatszellem

Előnyt jelent:

  • Német vagy olasz nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dolgozói kedvezmények
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető

Szükséges tapasztalat:

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

4032 Debrecen, Ady Endre út 1.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet a  a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.