Műszaki csoportvezető

Katolikus Szeretetszolgálat

1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor

Biztosított eszközök
Laptop
Laptop
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

Az ideális jelölt komplex gondolkodásmóddal rendelkezik, munkájában következetes, képes és tud döntéseket hozni, valamint jó vezetői kompetenciákkal bír.

  • a szervezet beruházási, karbantartási és fejlesztési tevékenységében való operatív részvétel
  • ingatlanokkal kapcsolatos beruházási, karbantartási munkálatok tervezése, felügyelete, tervek kidolgozása
  • kivitelezők munkájának ellenőrzése, hatóságokkal való kapcsolattartás
  • éves működési költségvetés összeállítása
  • aktívan közreműködik a meglévő folyamatok hatékonyságának javításában, a hiányzó folyamatok, rendszerek kialakításában
  • műszaki csoport munkájának koordinálása, hatékonyabbá tétele
  • vezetői döntéselőkészítés
  • egyéb a munkakörrel járó adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • tervezésben/kivitelezésben szerzett gyakorlat
  • precíz, megbízható, jó probléma megoldó készség
  • képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • legalább 5 éves szakmai gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyházi, nonprofit szervezetben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • változatos, kihívásokkal teli munka
  • alkalmazotti munkaviszony teljes munkaidőben (40 óra)
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú tervezhetőség, stabil háttér

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Építőmérnök

Szakmai önéletrajz (bruttó bérigény megjelöléssel), bizonyítvány másolatok, motivációs levél.