Műszaki beszerző

300 000 Ft nettó

XXL Mechanika Kft.

1037 Budapest, Törökkő utca

Az XXL Mechanika Mérnöki Iroda Kft. stabilan növekvő, ipari automatizálással és logisztikai rendszerek fejlesztésével foglalkozó, 1995-ös, magyarországi alapítású és tulajdonú vállalkozás. Folyamatosan növekedő méretű és számú projektjeink kivitelezéséhez keresünk műszaki beszerző kollégát a mérnöki gárdánk mellé.

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépészeti és elektronikai alkatrészek stratégiai beszerzési feladatai ipari automatizációs területen
  • Ár- és szerződéses tárgyalások koordinációja a beszállítókkal, a beszállítói kör felügyelete, optimalizálása
  • Szoros együttműködés a fejlesztőkkel és a gyártókkal, beszállító partnerekkel
  • A teljes beszerzési folyamat lebonyolítása illetve megszervezése az ajánlatoktól az alkatrészek helyszíni átvételéig
  • Beszerzési folyamat és adminisztráció fejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség
  • Hasonló munkakörben (műszaki beszerző) szerzett tapasztalat
  • Műszaki ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszer és az Office Szoftverek általános ismerete és magabiztos használata.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség, magabiztos fellépés
  • Önmotivált, önálló és csapatban való munkavégzésre egyaránt képes
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rendszeretet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tapasztalat ipari automatizáció vagy gépgyártás területén
  • Logisztikai ismeretek
  • Alapszintű export-import és vám ismeretek

Amit kínálunk:

  • Változatos munka számos különböző iparágban (élelmiszeripari-, autóipari-, FMCG- stb. iparágak gyártási folyamataiba épített berendezések építéséhez).
  • Teljesítményorientált, versenyképes bérezés
  • Családias környezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Cafeteria
  • Vállalat teljesítményétől függően Bónusz
  • Céges mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás

Havi nettó fizetési keret:

300.000 Ft

Jelentkezni lehet a jelentkezem gombra kattintva fényképes önéletrajzzal.