A GEZE Hungary Kft. a németországi GEZE GmbH leányvállalata meghatározó szereplője a magyarországi ajtó- és ablak automatizálási piacnak. Főbb termékeink: tolóajtók, forgóajtók, ajtó- és ablak automatikus nyitási és zárási megoldások, hő- és füstelvezető termékek és rendszerek gyártása és forgalmazása. Vevőink a nyílászáró gyártó- és forgalmazó cégek, akik a magyarországi nagyprojekteken vesznek részt (kórházak, irodaépületek, iskolák, sportlétesítmények stb.).

Csapatunkba keresünk egy tapasztalt és elkötelezett kollégát a következő munkakörbe:

MŰSZAKI BACK OFFICE MUNKATÁRS

FELADATOK

  • Ertékesítő kollégákkal történő hatékony együttműködés, az értékesítési folyamat támogatása.
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás.
  • Ajánlatadás és a realizált megrendelések kezelése.
  • A beérkező kereskedelmi, számlázási reklamációk ügyintézése.
  • A kereskedelmi munkához kapcsolódó adminisztráció elvégzése.
  • Vevőadatbázis bővítése és karbantartása.

ELVÁRÁS

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség.
  • Outlook, Word, Excel haladó szintű ismerete.
  • Adminisztratív munkavégzésben való jártasság.
  • Angol nyelv minimum középfokú ismerete.
  • Műszaki affinitás és/vagy tapasztalat.
  • Önálló munkavégzés.
  • Jó kommunikációs- és jó kapcsolatteremtő készség.
  • Szakmai- és személyes fejlődésre való nyitottság.
  • Ügyfélorientált- és kereskedelmi szemléletmód.
  • Precizitás.

ELŐNY

  • B2B kereskedelemben szerzett tapasztalat.
  • Nyílászáró automatikában szerzett tapasztalat.
  • CRM rendszer ismerete.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Hosszú-távú karrierlehetőség egy multinacionális vállalatnál.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, értékesítői pozícióba előrelépés.
  • Mobiltelefon és laptop.
  • Munkavégzés helye Biatorbágy.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Amennyiben a fentiek alapján alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, várjuk jelentkezését magyar- és angol nyelven a Jelentkezem gombra kattintva.