Nemzetközi cégcsoport magyarországi tagjaként készülékeink a szabadidő kellemes eltöltését biztosító lakókocsikba és lakóautókba vannak beépítve, abszorpciós hűtőkészülékeink a szállodai igényeket elégítik ki.

Megnövekedett feladataink ellátásához Fejlesztő mérnök csapatunkhoz keresünk

Műszaki asszisztenst

határozott idejű szerződéssel 6-8 hónap

Feladatok:

  • Sütő - és főzőkészülékek szervízdokumentációjának létrehozása és feltöltése a központi adatbázisba.
  • A szervízdokumentumok kezelése, nyilvántartása.
  • Adatbázis kezelés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik ( érettségi) műszaki végzettség előny.
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.
  • Angolul kommunikál.
  • Rugalmasság jellemzi, csapatjátékos.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Multinacionális, modern, új munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés, szakmai továbbképzések
  • Stabilitás, biztonság, megbecsülés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

5100 Jászberény, Necső telep 1.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, szíveskedjen fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi elérhetőségek egyikére elküldeni:

Kapcsolattartó: Tóth Zoltán

Dometic Zrt. 5100 Jászberény, Necső telep 1.