Veolia Energia Magyarország Zrt. a Veolia Energia cégcsoport tagja
Műszaki Igazgatóságára

Műszaki asszisztens

pozícióba keres munkatársat
teljes munkaidőbe

Feladatok:

  • A Műszaki igazgatóság adminisztrációs feladatainak elvégzése;
  • Vállalatirányítási szoftver használatával megrendelések, nyilvántartások, riportok, számlázások készítése;
  • Számlaegyeztetések készítése;
  • Támogatja a Műszaki Igazgatóságot érintő egyéb céges tárgyalásokat, projekteket;
  • Kapcsolatot tart a Műszaki Igazgatóság külső és belső partnerei között;
  • Általános asszisztensi feladatok ellátása Műszaki Igazgató részére;

Elvárásaink:

  • Középfokú közgazdasági végzettség,
  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret
  • Talpraesett, terhelhető, jó problémamegoldó képesség
  • Önálló és precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Microsoft Dynamics Navision program ismerete;

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs