• Az építőipart kiszolgáló , kereskedő és szolgáltató, dinamikusan fejlődő cég keres egy fő
  • Műszaki asszisztens munkatárs

    Feladatok:

    • Anyaggazdálkodás (készlet figyelés/ anyagrendelés )
    • Kapcsolattartás a hazai beszállítókkal
    • Vevői hibabejelentések kezelése
    • Beszállítói reklamációk kezelése
    • Fuvarszervezés
    • Depók készlet ellenőrzése,
    • Munkalapok kiadása (Szerelési/szervizmunkalap)
    • Szerelések könyvelése /projekt anyagmozgások ellenőrzése
    • Beszállítói számlák ellenőrzése
    • INTRASTAT jelentés készítése

    Elvárások:

    • Középfokú vagy Felsőfokú műszaki végzettség
    • Megbízható számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet)
    • Precizitás, önálló és rugalmas munkavégzés, nagy teherbírás
    • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő képesség
    • Előny angol/ vagy német nyelvtudás

    Az ideális jelölt:

      Műszaki Technikusi vagy Főiskolai végzettséggel és 1-2 év gyakorlattal rendelkezik. Napi szinten képes használni a NAVISION ERP rendszert,

    Ajánlat:

    • Versenyképes jövedelem
    • Nagyfokú önállóság

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
    • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
    • Logisztikus, Fuvarszervező
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest, III. kerület