Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
  • Dinamikusan fejlődő társaságunk bővülő csapatába, gyáli telephelyünkre keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
  • Műszaki adminisztrátor

    Főbb feladatok, munkák:

    • Szerződés tervezetek írása
    • Géptörzs karbantartás, adminisztráció
    • Kimutatások készítése
    • Egyéb adminisztrációs feladatok

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú végzettség
    • Felhasználó szintű MS Office kezelése (főként Word, Excel)
    • Önálló, precíz, pontos munkavégzés
    • Gyál külterületére való eljutást önállóan kell megoldani (a mindenkori jogi szabályozás alapján kompenzálva)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Műszaki végzettség vagy műszaki adminisztrációban szerzett gyakorlat

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes juttatási csomag
    • Munkaeszközök (céges telefon, laptop)
    • Csatlakozás egy sikeres csapathoz
    • Hosszútávú munkalehetőség, stabil munkahely
    • Fiatalos csapat, barátságos légkör

    Egyéb információ az állásról:

    • Pályakezdőket is várunk!

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adatrögzítő
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Gyál

    Jelentkezési határidő:

    2018. 06. 26.

    A jelentkezem gombra kattintással kérjük küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát!

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Műszaki adminisztrátor
    • Rövid pozíció név: Műszaki adminisztrátor
    • Hirdető cég: DUNA ASZFALT Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Pest megye
    • Város: Gyál
    • Feladatok: Szerződés tervezetek írása Géptörzs karbantartás, adminisztráció Kimutatások készítése Egyéb adminisztrációs feladatok
    • Elvárások: Középfokú végzettség Felhasználó szintű MS Office kezelése (főként Word, Excel) Önálló, precíz, pontos munkavégzés Gyál külterületére való eljutást önállóan kell megoldani (a mindenkori jogi szabályozás alapján kompenzálva)
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2018-06-19
    • Lejárati dátum: 2018-06-26
    Állás, munka még: DUNA ASZFALT Kft.>