Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
GYULAI AUTÓSZERVIZ Kft. (GYULAI AUTÓSZERVIZ KFT. )

Munkfelvevő

Hirdetés szövege:

    Gyulai Cégcsoport

    Munkafelvevő munkakörben kollégákat keres

    Amennyiben szívesen csatlakoznál egy nagyszerű és sikeres cégcsoporthoz, kreatív vagy jól terhelhető, pontos és megbízható szereted a sikert várjuk jelentkezésed!

    Elvárások:
    • Erkölcsi bizonyítvány
    • Középfokú műszaki szakképesítés
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • Jó lényeglátó-, problémamegoldó- és szervezési készség
    • B kategóriás jogosítvány
    • Pontos, precíz munkavégzés
    • Ügyfélcentrikus, etikus szemléletmód,
    • Márkaszervízben eltöltött évek előnyt jelentenek

    Feladatai:

    • Előjegyzések szervezése, szerviz optimalis kihasznaltsaganak szervezese
    • Szervíz szolgaltatasaink ertekesítese
    • Javítási munkák koordinálása és ellenőrzése
    • Aktív munkafelvétel
    • Javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése
    • Anyagmozgások koordinálása
    • Szerviz reklamációk kezelése
    • Gépkocsik átvétele-átadása

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Karosszéria lakatos, Fényező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1173, Budapest 511. utca 4.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Munkfelvevő
  • Rövid pozíció név: Munkfelvevő
  • Hirdető cég: GYULAI AUTÓSZERVIZ Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XVII. kerület
  • Feladatok: Gyulai Cégcsoport Munkafelvevő munkakörben kollégákat keres Amennyiben szívesen csatlakoznál egy nagyszerű és sikeres cégcsoporthoz, kreatív vagy jól terhelhető, pontos és megbízható szereted a sikert várjuk jelentkezésed! Elvárások: • Erkölcsi bizonyítvány • Középfokú műszaki szakképesítés • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek • Jó lényeglátó-, problémamegoldó- és szervezési készség • B kategóriás jogosítvány • Pontos, precíz munkavégzés • Ügyfélcentrikus, etikus szemléletmód, • Márkaszervízben eltöltött évek előnyt jelentenek Feladatai: • Előjegyzések szervezése, szerviz optimalis kihasznaltsaganak szervezese • Szervíz szolgaltatasaink ertekesítese • Javítási munkák koordinálása és ellenőrzése • Aktív munkafelvétel • Javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése • Anyagmozgások koordinálása • Szerviz reklamációk kezelése • Gépkocsik átvétele-átadása
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: mobiltelefon
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-04