SAFETY 2010 Kft.

Munkatársat keresünk

Munkavédelmi technikus

pozícióba.

A Safety 2010 Kft., mint közvetítő cég keres alkalmazottat.

Főbb feladatok, munkák:

  • munkavédelmi feladatok ellátása egy adott cégnél
  • helyszíni szemlék, használati szabályok figyelemmel kísérése
  • ennek adminisztrálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább munkavédelmi technikus végzettség
  • minimum 1-2 év szakmai tapasztalat
  • önálló munkavégzés, jó időbeosztás, műszaki szemlélet
  • rendszerezettség, felelősségteljes munkavégzés
  • fogékonyság a koronavírus okozta kihívások kezelésére
  • magas teherbírás, jó kommunikációs képesség, rugalmasság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • munkavédelmi szakember vagy munkavédelmi szakmérnök végzettség
  • szakmai tapasztalat gyártói környezetben
  • ECDL végzettség előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6900 Makó

A Jelentkezem gombra kattintás után kérem küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a megadott email-címre.