Helpdesk Hungary Kft.
Munkatársat keresünk

Munkavédelmi technikus

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkavédelmi (EH&S) rendszer működtetése, dokumentáció kezelése
  • Munkavédelmi oktatások tartása
  • Helyszíni ellenőrzések végzése
  • Riportálás a helyi és a külföldi vezetőség felé
  • A megbízó auditra történő felkészítése
  • Alvállalkozókkal történő kapcsolattartás
  • Hulladékgazdálkodással kapcsolatos ügyintézés
  • Közreműködés a vállalat minőségirányítási rendszerének működtetésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Munkavédelmi technikusi végzettség
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban elengedhetetlen (kapcsolattartás a területi EH&S vezetővel)
  • Számítógépes ismeretek: MS Office programok (excel, power point, outlook) felhasználó szintű ismerete
  • Pontosság, precizitás
  • Adminisztrációs és dokumentációs feladatok magas szintű ellátása
  • Határozott kiállás
  • Jó kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Auditálásban szerzett tapasztalat
  • Munkavédelmi rendszer működtetésében szerzett tapasztalat
  • Multinacionális környezetben végzett munka
  • Minőségirányításban szerzett tapasztalat
  • Építőiparban szerzett munkavédelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • A menedzsment elkötelezettsége az EH&S iránt
  • Multinacionális környezet
  • Kellemes légkör
  • Béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1139 Budapest

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria

  • Fényképes önéletrajz
  • Motivációs levél