A VELUX Magyarország Kft. piacvezető tetőtéri ablakgyártó vállalat Fertődön és Fertőszentmiklóson, több mint 30 éve működik a régió egyik legnagyobb munkáltatójaként.

Csapatunkba keresünk angolul jól beszélő
munkavédelmi szakembert,
aki szívesen dolgozna hazai és más országbeli kollégáinkkal együtt a folyamatos magas szintű VELUX minőség fenntartása érdekében.

MUNKAVÉDELMI SZAKMÉRNÖK

Feladatok és felelősségek:

  • biztonságos munkavégzés feltételeinek megteremtése, jogszabályoknak való megfelelés
  • termelési és támogató területek szakmai felügyelete, támogatása, szabályozások készítése
  • munkahelyek fizikai munkakörnyezetének vizsgálata, a munkabiztonsági szempontból szükséges módosítások kezdeményezése
  • munkabiztonsági ellenőrzések megszervezése, elvégzése
  • munkabalesetekkel, kvázi balesetekkel, biztonsági észrevételekkel kapcsolatos teendők ellátása
  • munkahelyek ergonómiai kialakításában való részvétel
  • részvétel környezetvédelmi projektekben
  • munkavállalók rendszeres munka- és környezetvédelmi oktatása
  • kockázatértékelések elkészítése, felülvizsgálata, munkakörnyezeti mérések

Elvárások, szükséges kompetenciák:

  • felsőfokú munkavédelmi végzettség
  • környezetvédelmi / tűzvédelmi képesítés előnyt jelent
  • minimum 5 éves, munkavédelem területén, termelő területen szerzett tapasztalat
  • OHSAS 18001, ISO 14001 szabványok ismerete
  • belső auditor végzettség és gyakorlat előnyt jelent
  • számítógépes ismeretek felhasználói szintű ismerete
  • angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt
  • határozott, magabiztos személyiség
  • önálló munkavégzés

Segítünk, hogy

  • modern IT eszközök segítségével, együttműködő közösségben és kellemes munkakörnyezetben kamatoztasd tudásod
  • tovább fejleszd meglévő ismereteidet és képességeidet, támogatjuk a képzéseket
  • nemzetközi munkakörnyezetben tapasztalatot szerezhess

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Fertőd, 9431 Malom köz 1.

Ha többet szeretnél megtudni a VELUX-ról, az alkalmazás egyéb feltételeiről, akkor bátran jelentkezz hozzánk!

9431 Fertőd, Malom köz 1.