Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Ne szabj határt a képzelőerődnek!

FÉMALK ZRT. 27 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően mára már több, mint 1.300 tehetséges szakembert foglalkozatunk.

MUNKAVÉDELMI SZAKEMBER

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkavédelmi és tűzvédelmi csoportvezető munkájának támogatása
  • A telephelyek munkavédelmi és tűzvédelmi feladatainak, biztonsági és egészségvédelmi tevékenységének ellátása
  • Munkavédelmi és tűzvédelmi oktatással kapcsolatos teendők ellátása
  • Munkabalesetek kivizsgálásában részvétel
  • Bejárások észrevételeinek dokumentálása
  • Jelentések, beszámolók készítése a munka- és tűzvédelmi csoportvezető részére
  • Javaslatok, javító intézkedések meghatározása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Munkavédelmi szakember vagy munkavédelmi szakmérnök végzettség
  • 3-5 éves munkavédelmi tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, határozottság, önállóság
  • Munkavédelmi törvény és kapcsolódó rendeletek, előírások ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Tűzvédelmi alapfokú ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: FÉMALK Zrt. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Munkavédelmi szakember
  • Rövid pozíció név: Munkavédelmi szakember
  • Hirdető cég: FÉMALK Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Munkavédelmi és tűzvédelmi csoportvezető munkájának támogatása A telephelyek munkavédelmi és tűzvédelmi feladatainak, biztonsági és egészségvédelmi tevékenységének ellátása Munkavédelmi és tűzvédelmi oktatással kapcsolatos teendők ellátása Munkabalesetek kivizsgálásában részvétel Bejárások észrevételeinek dokumentálása Jelentések, beszámolók készítése a munka- és tűzvédelmi csoportvezető részére Javaslatok, javító intézkedések meghatározása
  • Elvárások: Munkavédelmi szakember vagy munkavédelmi szakmérnök végzettség 3-5 éves munkavédelmi tapasztalat Jó kommunikációs készség, határozottság, önállóság Munkavédelmi törvény és kapcsolódó rendeletek, előírások ismerete Felhasználói szintű számítógépes ismeret Tűzvédelmi alapfokú ismeret előnyt jelent
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-18
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 2