Munkavédelmi munkatárs

     A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója munkavédelmi munkatársat keres. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Leendő kollégánk feladatai:

  • egészséget nem veszélyeztető és biztonságos munkavégzés követelményeinek megvalósíttatása a BorsodChem területén
  • figyelemmel kísérni a kivitelezési, nagyjavítási és bontási munkálatok alatt az egészséget nem veszélyeztető és biztonságos munkavégzés feltételeit
  • munkavédelmi oktatások megtartása
  • balesetek kivizsgálása
  • munkavédelmi ellenőrzések elvégzése

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • munkavédelmi technikus végzettség
  • kommunikációs szintű szakmai angol nyelvtudás,
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • ügyfélorientált és szabálykövető munkavégzés

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Miért éri meg nálunk dolgozni?

  • piaci viszonyoknak megfelelő alapbért
  • 13. havi fizetést
  • éves teljesítmény alapú prémiumot
  • széleskörű cafeteria rendszert
  • vásárlási kedvezményeket
  • képzési lehetőségeket
  • lakhatási támogatást kínálunk.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kazincbarcika

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését magyar nyelvű önéletrajz csatolásával, „munkavédelmi munkatárs” tárgy megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva jelentkezhet.