Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben.

Ideális jelöltünket gyárunk EHS csapatába várjuk.

Munkavédelmi koordinátor

Feladatok:

  • munkavédelmi oktatások megtartása,
  • munkavédelmi szempontú bejárások lefolytatása,
  • munkavédelmi dokumentációk készítése, ellenőrzése,
  • események kivizsgálása, és intézkedések előkészítése,
  • jegyzőkönyv készítése,
  • egyéb szakmai feladatok.

Elvárások:

  • kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • munkavédelmi technikus végzettség,
  • jó kommunikációs készség,
  • határozott személyiség,
  • kritikus helyzetben is magabiztos munkavégzés,
  • kiváló szervezőképesség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

    Előnyt jelent:

    • 1-2 éves tapasztalat hasonló munkakörben.

    Amit kínálunk:

    • határozatlan idejű munkaszerződés,
    • stabil nemzetközi háttér,
    • versenyképes jövedelem (béren kívüli juttatás és egyéb bónuszok),
    • oktatások, képzések,
    • vállalati busz / bejárás támogatása,
    • modern munkakörnyezet,
    • folyamatos fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben.

    Bejáráshoz ingyenes buszjáratokat biztosítunk az alábbi útvonalon:

    Budapest – Dunakeszi – Göd
    Kétbodony – Romhány – Szátok – Tereske – Érsekvadkert – Patak – Nagyoroszi – Borsosberény – Rétság - Szendehely – Szendehely Katalinpuszta – Kosd – Göd
    Gödöllő – Mogyoród – Fót – Veresegyház – Őrbottyán – Vácrátót – Csörög – Sződ – Sződliget – Göd
    Szob – Zebegény – Nagymaros – Kismaros – Verőce – Vác – Sződliget – Göd

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

    Szükséges tapasztalat:

    • Nem igényel tapasztalatot

    Szükséges végzettség:

    • Középiskola

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

    Foglalkoztatás jellege:

    • Teljes munkaidő

    Munkavégzés helye:

    2132 Göd, Ipartelep hrsz., 6901

    Kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.