A British American Tobacco Hungary, a multinacionális cégcsoport hazai leányvállalata a pécsi Termelési egységébe keres

Munkavédelmi előadó

pozícióba munkatársat.
Tovább bővül a pécsi gyár!

    Ha szeretnél egy olyan szervezet része lenni, ahol mindig van lehetőség a fejlődésre, ahol számít a véleményed, új kihívásokkal találkozhatsz és valódi multinacionális környezetben dolgoznál, akkor ne habozz!
    Jelentkezz és legyél Te is a BAT pécsi csapatának tagja!

Feladataid lesznek:

  • A vállalat munka-, környezet- és tűzvédelemmel kapcsolatos tevékenységeinek végrehajtása a vállalatcsoport EHS politikájának, célkitűzésének és a mindenkori jogszabályoknak megfelelően
  • Felelős az EHS mutatók ellenőrzéséért, havi riportokat készít alakulásukról
  • A vállalati EHS mutatók javításáért tett intézkedések végrehajtása/ végrehajttatása
  • Munkabalesetek és foglalkozási megbetegedések bejelentése, nyilvántartása
  • A munkavédelmi törvényben előírt munkáltatói munkavédelmi feladatok ellátása
  • A munkavédelmi érdekképviseleti csoport munkájának koordinálása
  • Környezetvédelemmel összefüggő gyakorlati és adminisztratív feladatok ellátása
  • A tűzvédelmi vonatkozású feladatok ellátása
  • A tűzvédelmi rendszerek karbantartási munkáinak koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás és kommunikáció a helyi hatóságokkal, munka-, környezet- és tűzvédelmi szolgáltatókkal

Amit elvárunk Tőled:

  • Munkavédelmi középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előny:

  • 1 év munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • tűzvédelmi/ környezetvédelmi középfokú végzettség

Nyelvismeret:

  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Munkavégzés típusa:

  • rugalmas

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pécs

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését a Jelentkezem gombra kattintva.