Hazánkban piacvezető HR szolgáltatást nyújtó partnercégünk keresi új kollégáját az alábbi pozícióba:

Munkaügyi vezető-helyettes

Feladatok:

  • A megbízó partnercég munkaügyi vezetőjének napi szintű operatív támogatása
  • TB és bérügyintézéshez, munkaügyi folyamatokhoz kapcsolódó operatív vezetői feladatok ellátása
  • Az 50 fős csapat folyamatos szakmai támogatása
  • Mind a kölcsönzés, TB és külsős ügyfelekért felelős csoportvezetők munkájának segítése, szakmai vezetése
  • A budapesti iroda mellett a vidéki irodák csapatainak összefogása
  • Külsős ügyfelekkel történő kapcsolattartásban aktív segítségnyújtása a munkaügyi vezetőnek
  • Folyamatok felülvizsgálata, optimalizálása
  • Aktív támogatás a csapat hóközi és hóvégi bérelszámolási feladatinak sikeres lezárásában

Elvárás:

  • Szolgáltatói szektorban szerzett tapasztalat elengedhetetlen
  • TB és Bérszámfejtési folyamatok alapos ismerete
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Nexon program alapos ismerete
  • TB, adó és munkaügyi jogszabályok ismerete
  • TB kifizetőhelyen szerzett tapasztalat
  • Kiváló számítógépes ismeret
  • Vezetői engedély és hajlandóság eseteként vidéki helyszínen dolgozni
  • Önálló, precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Pozitív hozzáállás

Amit a cég kínál:

  • Stabil háttér
  • Komplex, felelősségteljes feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • HR manager, HR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest 14. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.