A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
felvételt hirdet

munkaügyi ügyintéző

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • a munkaviszonnyal kapcsolatos teljes körű munkaügyi ügyintézés (beléptetés – foglalkoztatás – kiléptetés)
  • munkaszerződések, személyi anyagok kezelése, nyilvántartása
  • munkaügyi programban történő adatok rögzítése, karbantartása
  • belső és külső adatszolgáltatási igények kielégítésében való részvétel, ellenőrzések támogatása
  • belső előírásoknak és a GDPR rendelkezéseknek való megfelelés biztosítása
  • igazolások kiállítása
  • jogszabályi ismeretek folyamatos, naprakész szinten tartása és alkalmazása a feladatok végrehajtása során
  • bérszámfejtéshez adatok előkésztés

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • naprakész munkajogi ismeretek
  • Microsoft Office készség szintű használata
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • önálló munkavégzés képessége

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • bérszámfejtési tapasztalat
  • Orgware program ismerete

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő
  • határozatlan idejű

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Szakmai önéletrajz és a nettó fizetési igény megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva.