ADECCO KFT.

Az Adecco a világ vezető HR szolgáltatója, munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó, nemzetközi hátterű személyzeti tanácsadó cég.

Saját csapatunkba keresünk új kollégát tatabányai irodánkba, az alábbi munkakörbe:

Munkaügyi ügyintéző

Amit ajánlunk:

  • Változatos és flexibilitást igénylő, felelősségteljes munka
  • Kiváló munkakörülmények, dinamikus légkör
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális környezet

Feladatok:

  • A jogszabályi előírásoknak és a belső szabályzatnak megfelelő munkaszerződések kötése, kapcsolódó dokumentumok precíz kezelése, a munkavállaló megfelelő és pontos tájékoztatása a munkaviszonnyal kapcsolatos tudnivalókról
  • Munkaszerződések lejárati idejének figyelemmel kísérése, ügyféllel és belső döntéshozókkal történő egyeztetés után hosszabbítás, módosítás, megszüntetés előkészítése és aláíratása
  • Munkaviszony megszűnésével kapcsolatos teendők ellátása a jogszabályi követelmények figyelembevételével
  • Kapcsolattartás a kölcsönzött munkavállalókkal,
  • Együttműködés a toborzással elsősorban a kölcsönzött munkavállaló belépésével és a kilépésekkel kapcsolatban
  • Riportok küldése az ügyfelek felé
  • Új partnereknél szükség esetén a munkaügyi kérdések egyeztetése
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Vállalati oldalon vagy szolgáltató cégnél szerzett munkaügyi ügyintézői tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Kiváló számítógép használat; elsősorban Excel alapos, gyakorlati ismerete
  • Nagyfokú precizitás, pontosság, rendszerező képesség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Együttműködő, rugalmas, stressztűrő és terhelhető személyiség
  • B kategóriás jogosítvány – vezetői hajlandóság

Előny:

  • Munkaerő-kölcsönzési tapasztalat
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Angol nyelvismeret

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.