SDA DMS Zrt.
  • SDA DMS Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkaügyi / Pénzügyi munkatárs

    Főbb feladatok, munkák:

      • HR adminisztráció (szerződések, be,- és kilépéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok, vállalati személygépjárművek használatával kapcsolatos adminisztráció)
      • bérszámfejtéshez szükséges adatok biztosítása, ellenőrzése
      • pénzügyi, számviteli és munkaügyi feladatok végrehajtása
      • szállítói/vevői számlák, pénzügyi bizonylatok kiállítása, kezelése, ellenőrzése
      • kimutatások, nyilvántartások elkészítése, vezetése,
      • bankkal kapcsolatos adminisztráció, kezelés
      • kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel
      • házipénztár kezelés
      • iratok/dokumentumok kezelése, iktatása
      • hivatalos levelezés lebonyolítása
      • kintlévőségek kezelése telefonon és írásban
      • irodai ügyviteli feladatok ellátása
      • auditokra való felkészülés támogatása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • legalább 1-2 éves, hasonló területen szerzett munkaügyi és/vagy pénzügyi ügyintézési szakmai tapasztalat
      • minimum középfokú végzettség
      • MS Office magasabb szintű felhasználói ismeret
      • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
      • rendszerszintű gondolkodásmód, a részletekre való odafigyelés
      • határidők betartása és több feladat párhuzamos végzése,
      • magas stressztűrő képesség
      • megbízhatóság
      • pontosság
      • önálló, precíz munkavégzés
      • gyors, analitikus gondolkodásmód

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • pénzügyi, gazdasági vagy számviteli képesítés, végzettség
      • adminisztrációs (pénzügy, munkaügy) területen szerzett tapasztalat
      • Poszeidon iktatási rendszerben szerzett tapasztalat
      • európai vagy hazai finanszírozású projektekben való aktív részvétel
      • közbeszerzési eljárások során aktív részvétel, tapasztalat
      • gépírástudás
      • angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • stabil háttér, biztos egzisztencia
      • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
      • fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
      • azonnali munkakezdési lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • HR, Munkaügy
    • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1117 Budapest, Hauszmann Alajos utca 3.

    A jelentkezem gombra kattintás után kérem töltse fel fényképes önéletrajzát, a fizetési igényének megjelölésével.