Ugye Téged is vonz az a cég, amely elnyerte a nívó díjat a ˝Legvonzóbb munkáltató a kiskereskedelemben” kategóriában? Egy olyan cég, amely letette voksát a szociálisan hátrányos családok és gyerekek, a környezetvédelem és az egészséges életmód támogatása mellett? Gyere és Te is légy részese annak a közösségnek, mely példát mutat környezetének, mert ez a dm!

Munkaügyi menedzser

    Téged keresünk, ha otthon érzed magad a társadalombiztosítás, az adózás és a munkajog világában, valamint, ha szereztél már tapasztalatot vezetőként, és ezt szívesen kamatoztatnád is. Ha emellett felsőfokú gazdasági vagy jogi végzettséggel is rendelkezel, ne habozz, jelentkezz hozzánk Munkaügyi menedzsernek!

    Cserébe garantáljuk, hogy munkaügyi csapatunk vezetőjeként széleskörű lehetőségek, izgalmas feladatok és tartalmas mindennapok várnak majd Rád. Kattints fenti videónkra és máris pillants be központunk életébe!

Milyen feladatokkal várunk?

  • Biztosítod a munkaügyi, bérszámfejtési és TB kifizetőhelyi feladatok zavartalan működését
  • Koordinálod és szakmailag támogatod a munkaügyi csoport (14 fő) munkáját a csoportvezetővel együttműködve
  • Értelmezed a törvényi szabályokat és támogatod a szervezeten belüli hatékony információáramlást
  • Fejleszted, karbantartod és igény szerint tovább paraméterezed a mindenkori bérszámfejtési rendszert
  • Betartod és betartatod az adózási, bevallási határidőket
  • Kapcsolatot tartasz a társosztályokkal, az adóhatósággal, a könyvvizsgálóval és az anyavállalattal
  • Munkaügyi tájékoztatókat, szabályzatokat készítesz, a meglévő szabályzatokat felülvizsgálod
  • A feladatkörödhöz szükséges folyamatokat fejleszted, új folyamatokat vezetsz be
  • Időközönként nemzetközi megbeszéléseken veszel részt

Mit kérünk Tőled?

  • Felsőfokú gazdasági vagy jogi végzettséget (munkajogi tapasztalattal)
  • Magabiztos munkajogi, társadalombiztosítási és adózási ismereteket
  • Minimum 5 éves releváns tapasztalatot bérszámfejtés, tb területén
  • Minimum 5 éves vezetői pozícióban eltöltött tapasztalatot
  • Legalább középfokú német nyelvtudást szóban és írásban egyaránt
  • Magas szintű MS Office ismereteket
  • Logikus, rendszerszemléletű gondolkodásmódot, elemzőkészséget
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzést
  • Ügyfélorientált, barátságos hozzáállást, magas szintű együttműködési készséget
  • B kategóriás vezetői engedélyt

Mit részesítünk előnyben?

  • Ha ismered az SAP munkaügyi modulját vagy a Nexon munkaügyi programot
  • Szereztél már tapasztalatot kereskedelmi környezetben
  • Részt vettél projektekben (hazai, nemzetközi)

Mit kínálunk Neked?

  • Versenyképes jövedelmet és egyéb juttatásokat
  • Céges autót korlátlan magánhasználattal
  • Céges laptopot, mobiltelefont
  • Rugalmas munkaidőt, távmunka lehetőséget

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR manager, HR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál a dm csapatához, jelentkezz magyar és német nyelvű önéletrajzoddal és motivációs leveleddel a „Jelentkezem” gombra kattintva.