A VILL-KORR HUNGÁRIA Kft.

új munkatársat keres

Munkaügyi, bér-, TB ügyintéző

pozícióra

Ideális pályázónk olyan ambiciózus szakember, aki a pozíció betöltéséhez szükséges területen min. 3-5 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik, lojális és teljes mértékben elkötelezett a családi vállalkozások és azok tulajdonosai iránt.

Feladatok:

  • Be- és kiléptetés teljes körű ügyintézése
  • Munkaügyi dokumentációk elkészítése, személyi anyagok kezelése, adatok rögzítése, naprakész állapotban tartása vállalatirányítási rendszer HR moduljában
  • Állományban lévő munkavállalók bérszámfejtése
  • Munkaidőnyilvántartások, jelenléti ívek ellenőrzése,
  • Szabadság nyilvántartása, távollétek rögzítése bérprogramban
  • Letiltások, adókedvezmények feldolgozása
  • Cafeteria teljes körű ügyintézés
  • A tb ügyintézés (nem kifizetőhelyi)
  • Foglalkozás egészségügyi vizsgálatok szervezése, nyilvántartása
  • Munkáltatói igazolások elkészítése, nyilvántartások vezetése
  • Munkavállalók segítése, támogatása, kérdéseik megválaszolása, reklamációk kezelése
  • Adatszolgáltatások, kimutatások készítése hatóságok, ügyvezetés részére
  • Bevallások és statisztikák elkészítése
  • Munkavállalókkal és hatósággal való kapcsolattartás
  • Képzések szervezése, nyilvántartása
  • Toborzás, kiválasztás folyamatának lebonyolítása

Elvárások:

  • min. 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • min. középfokú bér-, TB ügyintézői végzettség,
  • munkaügyi-, adó-, TB-, és egyéb vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • önálló munkavégzés (a pozíció egy személyre szabott!)
  • precíz, pontos, terhelhető személyiség,
  • kiváló kommunikációs, prezentációs képesség,
  • integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete előnyt jelent

Új munkatársunk számára versenyképes jövedelmet, hosszú távú munkahelyet, szakmai továbbképzési lehetőséget, európai szintű munkakörülményeket ajánlunk!

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9027 Győr, Berkenyefa sor 9.

Szakmai önéletrajzzal és bizonyítvány másolatokkal ellátott jelentkezését az alábbi címre kérjük:

A "Jelentkezem" gombra kattintva.

VILL-KORR HUNGÁRIA Kft.