• A KAISER FOOD Kft. a magyarországi húsipari piac egyik legmeghatározóbb szereplője. Békéscsabai gyártótelephellyel rendelkező Vállalatunkhoz várjuk leendő munkatársunk jelentkezését a következő munkakörbe:
  • MUNKAÜGYI ASSZISZTENS (részmunkaidős)

    Feladatok:

    • Új belépők adatainak felvétele, beléptetéssel kapcsolatos ügyintézés,
    • Új és meglévő munkavállalók belépés előtti és időszakos üzemorvosi és tüdőszűrő vizsgálataival kapcsolatos ügyintézés, időpont egyeztetés, beutalók kiadása,
    • Dolgozói bérletigények összeírása, bérletrendelés és azok kiadása a munkavállalóknak, ezzel kapcsolatos nyilvántartás és továbbítás a HR csoport felé,
    • Munkavédelmi eszközigények (munkaruha, bakancs) összeírása, rendelése és kiadása a munkavállalóknak,
    • Munkavállalók kiléptetésével kapcsolatos ügyintézés, kilépő dolgozók elszámoltatása
    • További ad-hoc jellegű feladatok napi szinten a HR csoport munkájának támogatása céljából

    Elvárások:

    • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
    • Jó szervezési és problémamegoldó készség, rugalmasság, önálló, precíz munkavégzés
    • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

    A pozíció elnyeréséhez előnyt jelent:

    • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

    Amit kínálunk:

    • Multinacionális vállalati munkakörnyezet
    • Részmunkaidős munkavégzés napi 4 órában (rugalmas munkaidő beosztás, de leginkább 10.00-14.00 óra között)
    • SZÉP-kártya
    • Havi bónusz
    • Meleg étkeztetés
    • Utazási költségtérítés
    • Kedvezményes vásárlási lehetőség a mintaboltban

    Egyéb információ az állásról:

      Munka kezdésének várható időpontja:
      • Azonnal
      Munkaidő:
      • Napi 4 óra, 10.00-14.00 óráig

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Szakmai asszisztens
    • HR, Munkaügy
    • HR adminisztráció
    • Toborzás, Kiválasztás
    • Részmunkaidő 4 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    5600 Békéscsaba, Kétegyházi út 8.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével várjuk!