Szívesen dolgoznál Magyarország piacvezető HR szolgáltatójánál? Szeretnél egy fiatalos, dinamikus szakmai csapat tagja lenni? Szeretnél egy jól megközelíthető helyen, kellemes munkakörnyezetben dolgozni?
Ha a kérdésekre igennel válaszoltál és a lenti elvárások jelentős része igaz rád, akkor szeretettel várjuk jelentkezésedet a Prohuman csapatába!
Keressük belső szakmai csapatunkba

Munkaügyi asszisztens koordinátor

kollégánkat!

Főbb feladatok, munkák:

  • A munkaügyi területen dolgozó diákok munkájának koordinálása
  • Bejövő és kimenő posta kezelése, iktatása
  • Letiltások rögzítése, letiltásokkal kapcsolatos levelezés
  • Általános irodai adminisztratív feladatok ellátása; adatrögzítés, szkennelés, nyomtatás
  • Irattárazási feladatok, nyomtatványok lefűzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Folyamatban lévő vagy befejezett bérügyintézői képesítés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat, kellemes munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Munkavégzés helye:

XIV. kerület