Dinamikusan fejlődő, 25 éves magyarországi múlttal rendelkező nemzetközi fafeldolgozó vállalatunk a DERULA Kft. magyarszecsődi telephelyére keresünk

MUNKAÜGYI ADMINISZTRÁTOR

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Bérelszámoláshoz kapcsolódó dokumentumok teljeskörű kezelése, bérszámfejtés;
  • Munkavállalók be-, illetve kiléptetése;
  • Toborzási és kiválasztási folyamatok támogatása;
  • Személy- és munkaügyi nyilvántartások vezetése;
  • Riportok és kimutatások készítése;
  • Tanfolyamok és rendezvények szervezésében való részvétel.

Elvárások:

  • Bérügyintéző és TB ügyintéző képesítés;
  • Hasonló területen szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Magas szintű MS Office ismeret;
  • Precíz, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet;
  • Fejlődés, továbbképzés lehetősége;
  • Versenyképes juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Magyarszecsőd