Munkajogász

Feladatok:

  • az ügyvédi iroda ügyfélkörébe tartozó vállalat(ok) teljes körű jogi támogatása
  • munkajoggal kapcsolatos tanácsadás
  • szerződések véleményezése
  • okiratszerkesztés (szerződések, bírósági beadványok, jogi állásfoglalások egyéb okiratok tervezete)
  • jogszabálykutatás, előkészítés
  • jogi adminisztráció, kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal, bíróságokkal

Elvárások:

  • jogi diploma és szakvizsga (tapasztalati éveket tekintve preferáltan szakvizsga után 5-7 év)
  • munkajogban szerzett tapasztalat
  • önállóság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
  • szakmai elhivatottság és szorgalom
  • proaktív és konstruktív attitűd, problémamegoldó képesség
  • kiváló kommunikációs készség, pozitív, nyitott személyiség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • releváns vállalati jogtanácsosi vagy ügyvédi irodai tapasztalat
  • informatikai ismeretek, MS Office programok (Word, Excel, Outlook) magabiztos használata

Előnyt jelent:

  • munkajogi szakjogász végzettség

Amit kínálunk:

  • modern irodai környezet, elegáns belvárosi ügyvédi irodai háttérrel
  • dinamikus csapat, támogató szakmai környezet
  • hosszú távú fejlődési- és karrierlehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Ügyvéd
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest