ZV Zöld Völgy Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság (ZV NONPROFIT KFT.)
  • Társaságunk regionális és térségi területen szervezi, valamint ellátja a települési hulladék kezelését, amely magában foglalja a hulladék begyűjtését, szelektív gyűjtését, szállítását, előkezelését, tárolását és ártalmatlanítását is.
  • Munkairányító

    Főbb feladatok, munkák:

      • Fizikai személyi állomány munkájának koordinálása, felügyelete
      • A hulladékválogató és a komposztáló üzem munkájának felügyelete
      • Az újrahasznosítható hulladékok osztályozása, azonosítása, válogatása és előkészítése feldolgozásra
      • A begyűjtött üveghulladék tisztítása
      • A gyűjtőkonténerek ellenőrzése
      • A gépek, berendezések meghibásodásainak észlelése
      • A karbantartási igények felmérése
      • A külterület gondozási feladatok koordinálása, felügyelete

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Legalább alapfokú végzettség (középfokú végzettség előny)
      • Megbízhatóság
      • Szervezőkészség
      • Határozott, magabiztos fellépés
      • Állandó délutános műszak vállalása
      • Személyi állomány irányításában szerzett tapasztalat

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Hulladékgazdálkodási területen szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Stabil háttérrel rendelkező cég
      • Megbízható, hosszú távú munkalehetőség
      • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés
      • Alkalmazotti jogviszony

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Egyéb fizikai munka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    3720 Sajókaza

    A "Jelentkezés" gombra kattintás után, kérjük, csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.