Munkahelyi vezető (út- és mélyépítési terület)

    Munkahelyi vezető pozícióba, út- és mélyépítési területre munkatársat keresünk

Feladatok:

    • Építőipari munkafolyamatok szakmai felügyelete, hatékony irányítása, szervezése
    • Dokumentációk precíz, pontos vezetése, szükséges adminisztrációs feladatok ellátása
    • Napi teljesítmények nyilvántartása
    • Saját és alvállalkozói géppark költséghatékony üzemeltetése
    • Kapcsolattartás a munkatársakkal, alvállalkozókkal, szükség esetén a megbízókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakirányú végzettség (mérnöki vagy technikusi)
    • Kiváló kommunikációs készség
    • Számítástechnikai ismeretek
    • Projektszemlélet
    • Önálló munkavégzés, elhivatottság, kezdeményezőkészség
    • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Angol vagy német nyelvismeret
    • Több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Kiemelkedő, teljesítményarányos jövedelem, prémium
    • Fejlődési lehetőség
    • Szakmai továbbképzések
    • Dinamikusan fejlődő, stabil vállalati háttér
    • Fiatalos csapat
    • Vállalati gépjármű, mobiltelefon, notebook
    • Szükség esetén szállás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9081 Győrújbarát, Imre utca 41.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Fényképes szakmai önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével