Randstad Hungary Kft.

Magyar tulajdonú, nagy múltú, építőipari partnerünk részére a vállalat folyamatosan bővülő feladatai ellátására keresünk új kollégát határozatlan idejű szerződéssel.

Partnerünk a vízi létesítmények üzletágába keresünk munkahelyi mérnök kollégát keszthelyi irodába, a Balaton északi partján, és a Kis-Balaton területén zajló projekt munkaterületeire.

Munkahelyi mérnök

Főbb feladatok, munkák:

Kivitelezési munkák hatékony előkészítése, szervezése és ellenőrzése

Alvállalkozók munkájának koordinálása, kivitelezési folyamatok helyszíni irányítása, organizáció folyamatos és hatékony biztosítása

Napi szintű kapcsolattartás az építésvezetővel, alvállalkozókkal

Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása

Építési napló naprakész vezetése, közreműködés felmérési naplók készítésében, illetve ellenőrzésében

Kivitelezés napi költségeinek követése

Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk készítésében

Napi munkavégzéshez szükséges anyagok biztosítása beszállítói keretszerződések alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

Felsőfokú szakirányú végzettség (építőmérnök (vízépítő) vagy környezetmérnök)

3 év kivitelezésben töltött gyakorlat

Elkötelezettség kiemelkedő színvonalú projektek megvalósítása iránt

Nagyfokú önállóság, mérlegelési és döntéshozatali képesség, terhelhetőség 

„B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY

Vízügyi Igazgatóságok területén végzett kivitelezési munka

FMV jogosultság

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag

Bővülő, fejlődő, stabil vállalat

Szakmai fejlődési lehetőség

Inspiráló munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Keszthely

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.