A Talentis Consulting Zrt. keres, építőiparban / vasútépítési területen tevékenykedő partnere, az R – Kord Kft. számára

MUNKAHELYI MÉRNÖK

kollégákat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vasúti kivitelezésekkel kapcsolatos projektekben való közreműködés;
  • Építésvezetők munkájának támogatása és a mérnök felé benyújtandó dokumentumok összeállítása;
  • Kivitelezési tervdokumentációk felülvizsgálata, tervek átszámolása, véleményezése és a kivitelezési tevékenység teljes folyamatának figyelemmel kísérése;
  • A munkák elvégzéséhez szükséges anyagellátás biztosítása, ütemezése, nyomon követése;
  • Műszaki átadásokhoz szükséges dokumentációk összeállítása, mérések, mérési jegyzőkönyvek ellenőrzése, elkészítése;
  • Érdekkörű beszállítóktól, vállalkozóktól ajánlatkérés összeállítása, kiértékelése;
  • Feladatkörébe delegált folyamatutasítások, ellenőrzési listák és űrlapok kidolgozása, folyamatos vezetése és betartatása a minőségirányítási rendszernek megfelelően;
  • Egyeztetések lebonyolítása és koordináció megvalósítása a különböző hatóságokkal, üzemeltetői, megbízói szervezettekkel;
  • Alvállalkozói szerződések műszaki teljesítésének nyomon követése, az azt nyilvántartó informatikai program adatainak pontos végzése;
  • A műszaki megvalósítás során felmerülő változások, változtatások kezelése, napi munkák nyomon követése;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki végzettség;
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Érvényes gépjárművezetői engedély és gyakorlat;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér, főállású munkaviszony határozatlan időre
  • Munkaeszközök (gépkocsi, laptop, telefon)
  • Szakmai kihívások

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Országos működési területtel

MUNKAVÉGZÉS KEZDETE:

  • azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, regisztráljon és töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető Karrier Oldalán keresztül, a megjelenő álláshirdetés alatt a „JELENTKEZEM” gombra kattintva.

Magán-munkaközvetítői tevékenység: FE/12/3748-2/2019