BUDAPESTI SZABADKIKÖTŐ LOGISZTIKAI ZRT.
A Budapesti Szabadkikötő Logisztikai Zrt, mint ingatlan-gazdálkodással foglalkozó, budapesti székhelyű szolgáltató társaság keres új munkatársat

Munkahelyi mérnök / Projektmenedzser

pozícióba.

Munkavégzés helye:

    Budapest (a munkáltató székhelye).

A munkakör célja:

    A Szabadkikötő működésével összefüggő műszaki- és ingatlanfejlesztéssel kapcsolatos egyes projektek előkészítésének koordinálása, részvétel a megvalósításukban

Feladatok:

  • Egyedi ingatlanfejlesztési projektekben való közreműködés az előkészítési munkáktól a kivitelezési munkák befejezéséig;
  • kereskedelmi- és gazdasági területek munkájának műszaki támogatása közreműködőként;
  • projekt költségvetés és megvalósítási ütemterv összeállítása, naprakészen tartása;
  • részvétel a tervezői, műszaki ellenőri és egyéb szükséges szerződések előkészítésében
  • a tervező, műszaki ellenőri és egyéb, a projektben résztvevő partnerek munkájának segítése;
  • részvétel a kivitelezői pályázatok lefolytatásában, kivitelezők kiválasztásában;
  • részvétel a kivitelezői szerződéses tárgyalásokon;
  • részt vesz az engedélyezési folyamatok lebonyolításában;
  • segíti a kapcsolattartást az önkormányzattal, engedélyező hatóságokkal, szakhatóságokkal, közműszolgáltatókkal;
  • a projektekhez kapcsolódó pénzügyi folyamatok elemzése, megvalósuló projektek folyamatos ellenőrzése a költségvetés betartása, betartatása
  • műszaki, valamint ingatlanfejlesztéssel kapcsolatos döntéselőkészítő anyagok összeállítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú építész- vagy építőmérnök diploma,
  • Min. 3 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes (MS Office, CAD programok) ismeret,
  • ingatlanüzemeltetési területen szerzett tapasztalat előny,
  • szakmai angol nyelvtudás előnyt jelent.

Személyes kompetenciák, tulajdonságok:

  • Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság,
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség,
  • döntés képesség,
  • lojalitás.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség,
  • biztos jövőkép.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.