A Plant-Orient 2002 Kft. (8086 Felcsút, fő út 219.) Kft.

MUNKAHELYI MÉRNÖK

 munkatársat keres

Feladatok

  • Műszaki felmérések elkészítése, költségvetés, méret és mennyiség számítások készítése
  • Műszaki előkészítés, árajánlatok bekérése, ártükör készítése
  • Döntés-előkészítő dokumentációk összeállítása
  • Átadási dokumentációk összeállítása
  • Műszaki adminisztráció
  • Anyagmegrendelések bonyolítása
  • Projektben résztvevők munkájának segítése
  • Alvállalkozói szerződések műszaki tartalmának összeállítása, szerződések nyomon követése
  • Havi teljesítések egyeztetése, ellenőrzése
  • Építésvezetői feladatok támogatása
  • Számlákhoz kapcsolódó műszaki dokumentáció összeállítása, ellenőrzése
  • Közreműködés a pályázatok, ajánlatok műszaki feltételeinek, várható költségeinek és a megvalósíthatóság időtartamának meghatározásában
  • Építési napló vezetése

Elvárások

  • Építőmérnöki főiskolai / egyetemi végzettség
  • Építőiparban előkészítő mérnökként szerzett szakmai tapasztalat
  • Jó felhasználói szintű számítógépes (MS Office, AutoCad) ismeret
  • Önálló, precíz, gyors munkavégzés
  • Nagy terhelhetőség, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány megléte

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés, telefon, laptop, igény esetén vállalati gépjármű
  • Fiatalos légkör
  • Hosszú távú fejlődési és előrelépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Műszaki előkészítő
  • Mérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Felcsút

Kérjük, hogy pályázatát a fizetési igény megjelölésével küldje el részünkre a "Jelentkezem" gombra kattintva.