A Futureal a közép-európai régió vezető ingatlanfejlesztő és befektető cégcsoportja. Eddig több mint 350.000 négyzetméternyi fejlesztésünk készült el hazánkban, Romániában és Lengyelországban. Az ingatlanfejlesztés szinte összes területén aktívak vagyunk (lakás, iroda, kereskedelmi ingatlanok), zászlós projektünk a több hazai és nemzetközi díjat elnyert városrehabilitációs program: a Corvin Sétány.

Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgozunk, csapatunkat összekovácsolják közös értékeink: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem.

Munkahelyi mérnök – magasépítési nagyprojekt

Feladatok:

  • Építésvezető munkájának támogatása
  • Alvállalkozók munkájának mennyiségi és minőségi ellenőrzésében való részvétel az építésvezető irányítása alatt
  • Teljesítésigazolások során a vállalkozói mennyiség kimutatások ellenőrzése
  • Felmérési naplók ellenőrzése, mennyiségi felmérések készítése
  • Részvétel az építési napló naprakész vezetésében
  • Kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezővel, megrendelővel, alvállalkozókkal
  • Terv változások nyomon követése
  • Anyagrendelések
  • Építéshelyi dokumentumok kezelése és adminisztráció
  • Napi és heti jelentések, kimutatások készítése
  • Jegyzőkönyv vezetés

Amit kínálunk:

  • Nagyvolumenű projektekben való részvétel, szakmai fejlődés
  • Szakmai továbbképzések
  • Továbblépési lehetőség
  • Csapatépítő programok

Elvárások:

  • Építészmérnök/ építőmérnök végzettség (magasépítés)
  • Magasépítési kivitelezésben szerzett szakmai tapasztalat

A Futurealról:

  • A tulajdonosok jelen vannak a cég életében
  • A vezetők ajtaja minden kérdés esetén nyitva áll
  • Több kollégánk is több mint 10 éve dolgozik a cégnél
  • 2% alatti fluktuáció
  • Számos szakmai továbbképzést szervezünk munkavállalóink számára
  • 20+ projektünk zajlik már kivitelezési fázisban Budapest-szerte, közel ugyanennyi van előkészületben
  • Egyetlen cég vagyunk Magyarországon, mely a válság alatt is fejlesztett
  • Évente több csapatépítő programot szervezünk a kollégáknak

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.