Munkahelyi mérnök

INETON Kft.

Kiváló kapcsolattartó

1211 Budapest, Weiss Manfréd út

Biztosított eszközök
Laptop
Laptop
INETON Kft.
Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.
Jelentős építőipari projekteket valósítunk meg Budapesten és az ország egész területén.

Küldetésünk, a magas szintű digitalizáció segítségével részt venni a magyar építőipar korszerűsítésében.

Munkavállalóink családias hangulatban, inspiráló környezetben, egyedülálló technológiai és digitális megoldások segítségével látják el változatos és kihívásokkal teli feladataikat.

Ha TE is szeretnél egy ilyen munkahelyen dolgozni, csatlakozz hozzánk!

Főbb feladatok, munkák:

Olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik a kivitelezés helyszínén érzik jól magukat.

  • műszaki előkészítési feladatok ellátása generálkivitelezési projektek kivitelezési fázisában, szoros együttműködés a kivitelezés helyszínén az építésvezetővel
  • folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal és partnerekkel
  • helyszíni bejárásokon való aktív részvétel
  • műszaki dokumentációk kezelése, elkészítése: ütemtervek, költségvetés, organizáció, jegyzőkönyvek
  • műszaki tartalmak egyeztetése, ellenőrzése, dokumentálása
  • alvállalkozók versenyeztetése
  • műszaki szempontból elengedhetetlen többlet- és pótmunkákkal kapcsolatos költségvetés készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-3 év magasépítési projekten szerzett előkészítési tapasztalattal rendelkezel
  • felsőfokú vagy középfokú szakirányú végzettséged van (építőmérnök, magasépítési technikus vagy)
  • AutoCAD ismereteid naprakészek
  • B kategóriás jogosítványod aktívan használod

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol és/vagy német nyelvtudás
  • önálló és proaktív munkavégzés jellemez

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőséget, amiben maximális támogatást kapsz tőlünk
  • folyamatos továbbképzés lehetőséget
  • hosszú távú munka és karrier lehetőséget
  • cafeteria és egy havi jutalmat
  • támogató munkahelyi légkört
  • családbarát munkahelyet
  • munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Műszaki előkészítő

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el nekünk önéletrajzod, bemutatkozó anyagod a bérigényed megjelölésével.
INETON Kft.