A hazai építőipari piac egyik meghatározó szereplője, a SWIETELSKY Magyarország, magas- és speciális mélyépítéssel, útépítéssel, közműépítéssel és metróállomások építésével foglalkozó, több mint 25 éve Magyarországon jelen lévő, stabil és nagy múlttal rendelkező építőipari nagyvállalat
munkatársakat keres közép-magyarországi csapatába

MUNKAHELYI MÉRNÖK és ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

pozícióba.

Miket épített eddig a SWIETELSKY?

  • A szegedi ELI-ALPS Lézerkutatóközpontot
  • A szombathelyi Haladás Futball Stadiont és Sportközpontot
  • A Hotel Füredet
  • Mi újítottuk fel a Várkert Bazárt és a Zeneakadémiát
  • A 21-es főút számos szakaszának négysávúvá bővítését
  • A szegedi és szentendrei mobilgátat
  • És még számos más nagyprojekt kivitelezése fűződik a nevünkhöz

Feladatok:

  • alvállalkozói versenyeztetéshez szükséges tender dokumentáció összeállítása
  • tenderanyagok megküldése alvállalkozók részére
  • ajánlatadáshoz szükséges műszaki kérdések megválaszolása
  • alternatív műszaki ajánlatok bekérése
  • árajánlatok begyűjtése, kiértékelése és továbbítása a projektvezetők felé
  • alvállalkozói szerződések mellékleteinek összeállítása
  • építésvezetők munkájának támogatása
  • az útépítés helyszínén általános műszaki adminisztráció elvégzése
  • közbeszerzési és egyéb ajánlatok készítése
  • tervezői költségvetés beárazása, költségvetés készítés
  • árkalkulációk készítése,
  • mennyiségi és költségszámítások készítése
  • alvállalkozói és beszállítói ajánlatok beszerzése árkalkulációk készítése tenderek szervezése, pályáztatás, tenderek értékelése
  • szerződéskötés előkészítése
  • alvállalkozókkal és beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárásaink:

  • Építőmérnök (infrastruktúra-építőmérnök szakirány) és/vagy technikusi (útépítő- és fenntartó) végzettség
  • MS Office, MS Projekt, AutoCAD felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség
  • Megbízhatóság, precizitás, mobilitás, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Angol vagy német nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban egyaránt, aktív nyelvtudás
  • Útépítési nagyprojektek kivitelezésében és előkészítésében szerzett gyakorlat

Mit ajánlunk ezért cserébe?

  • versenyképes juttatási csomag (cafatéira, utazási hozzájárulás, mobiltelefon, PC,stb.)
  • változatos, valós szakmai kihívást jelentő feladatok
  • nagy volumenű beruházásokban való részvétel
  • multinacionális környezet, mégis jó hangulatú, családias légkör
  • aktív sportélet (a központi iroda melletti edzőterem díjmentes használata, stb.) és közösségi programok (karácsonyi évzáró rendezvény a Balatonnál, stb.)
  • azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest és környéke (Dunakeszi és Ferihegy)

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Jelnetkezz!

Amennyiben szeretne csatlakozni hozzánk, magyar nyelvű önéletrajzát „Munkahelyi mérnök” jeligére várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.