Ha részese akarsz lenni az ország jelenleg futó legnagyobb beruházásainak, akkor jelentkezz!

A Lajta-Duna Építő és Vízszigetelő Kft. budapesti csapatába keresünk új kollégát

Munkahelyi előkészítő

pozícióba.

Cégünk a Lajta-Duna Építő és Vízszigetelő Kft. 2008-óta foglalkozik a magyar piacon vízszigeteléssel. Ezt megelőzően 2000-től Ausztriában végeztünk helyszíni műszaki vezetést és kivitelezést. A szakvállalkozásunk fő profilja a víz-, és az ehhez kapcsolódó hőszigetelési tevékenység, valamint az acélszerkezetek gyártása és szerelése, acélcsarnokok építése. Tevékenységünk bővebben: - Ipari épületek kivitelezési munkái - Lapostetők hő-és vízszigetelése - Homlokzatburkolás - Acélszerkezetek és lakatosmunkák gyártása, beszerelése - Talajvíz elleni pinceszigetelés

Feladatok:

  • az új atlétikai csarnok adminisztrációs feladatainak ellátása
  • az Új Néprajzi Múzeum adminisztrációs feladatainak ellátása
  • az építésvezető munkájának adminisztratív és szakmai támogatása
  • projektvezető munkájának adminisztratív és szakmai támogatása
  • heti leltár készítése
  • szerződések, szállítólevelek, számlák továbbítása a központ felé
  • napi ügyek intézése
  • anyagbeszállítások koordinálása
  • alvállalkozók munkájának nyomon követése, rögzítése

Szükséges, képességek:

  • stabil IT készségek, MS Office programok magabiztos használata,
  • önálló munkavégzés
  • pontosság, precizitás

Szükséges végzettség, tapasztalat:

  • építőipari végzettség
  • hasonló pozícióban szerzett releváns 1-3 éves munkatapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • nem igényel nyelvtudást

Amit kínálunk:

  • energikus, fiatal csapat
  • szakmai fejlődést támogató környezet
  • egyedülálló szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel
  • versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

A jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva küldött szakmai önéletrajzzal és kisérőlevéllel várjuk.