NKM Áramhálózati Kft. (NKM NEMZETI KÖZMŰVEK ZRT.)

Munkahelyi egészség és biztonság referens

Az új munkatárs kiemelt feladatai:

  • Támogatja az NKM IVH Munka- és Egészségvédelmi Osztályának napi működését, munkáját.
  • Riportokat, kimutatásokat készít az NKM tagvállalatok MEB eredményeiről, mutatóiról a felső vezetés, az FB, az NKM Csoport MEB bizottság a felé.
  • Kapcsolatot tart a kontrolling szervezettel.
  • Felügyeli és szervezi az NKM Csoport MEB programját, MEB bizottsági üléseit.
  • MEB kommunikációs anyagokat készít, kapcsolatot tart a társzervezetekkel.
  • Prezentációkat, előadásokat készít.
  • Szervezi a MEB tudatosság színvonalának emelését szolgáló programokat.
  • Felügyeli és koordinálja a veszélyhelyzetek bejelentésének rendszerét.

Akit keresünk:

  • Rendelkezik műszaki/gazdasági középfokú végzettséggel.
  • 3 év szakmai gyakorlattal bír.
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismerete (MS Office) van.
  • B” kategóriás jogosítvánnyal bír.

Előnyt jelent:

  • Munkavédelmi végzettség.
  • Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.