MVM Démász Áramhálózati Kft.

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Munkahelyi egészség és biztonság (MEB) mérnök

Feladatok

  • Támogatja az MVM Démász Áramhálózati Kft. munkahelyi egészség és biztonság, tevékenységét, a balesetmentes munkavégzés feltételeinek megteremtése és az NKM MEB stratégiájának megvalósítása érdekében.
  • Elkészíti a munka- és egészségvédelmi kockázatértékelést.
  • Oktatási tematikákat készít és ellenőrzi a munkavégzést.
  • Vezeti a munka- és kvázi balesetek kivizsgálását.
  • Közreműködik az egyéni védőeszközök meghatározásában, kiválasztásában és a munka- és egészségvédelmi célok meghatározásában, végrehajtásában.
  • Együttműködik, és szakmai támogatást nyújt a régiók munkavédelmi szakembereinek.
  • Szakmai támogatást nyújt az üzemviteli és technológiai utasítások készítéséhez.

Amit kérünk

  • Erősáramú technikusi, vagy villamosmérnöki végzettség,
  • 3-5 év villamos energia elosztó hálózati gyakorlat,
  • munkavédelmi technikusi végzettség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office),
  • B” kategóriás jogosítvány,
  • jó kommunikációs készség,
  • rendszerszemlélet,
  • pontos, precíz, együttműködő személyiség,
  • felelősségteljes munkavégzés,
  • gyakorlatias gondolkozás.

Előnyt jelent

  • Munkavédelmi szakmérnöki végzettség

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Szeged