A Zalai Járműjavító Kft. 1995. január 1-én alakult. 2000-es évek elejétől vagyunk MAN márkaszerviz. Az MAN tehergépjárművek és buszok valamint NEOPLAN buszok márkaszervizeként a nyugat magyarországi régió ügyfeleit látjuk el garanciális és azon túli műszaki szolgáltatásainkkal.Társaságunk alapítása óta működik teljeskörű márka független haszongépjármű, pótkocsi és busz szervizként.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Munkafelvevő és szerviztanácsadó

Feladatok:

    Munkafelvétellel kapcsolatos teendők ellátása:

    • párbeszédes munkafelvétel;
    • előjegyzés vezetése;
    • kapcsolattartás az ügyfelekkel, kalkulációk készítése;
    • javításhoz szükséges műszaki információk biztosítása;
    • javításhoz felhasznált alkatrészek ellenőrzése, javításra fordított munkaidő ellenőrzése;
    • számlák elkészítése;
    • garanciális elszámolások elkészítése;
    • reklamációk kezelése;

Elvárások:

    • minimum középfokú autószerelő vagy ezzel egyenértékű műszaki végzettség vagy
    • felsőfokú járműmérnöki, gépészmérnöki vagy ezzel egyenértékű műszaki végzettség esetén pályakezdők jelentkezését is várjuk;
    • munkafelvevőként vagy hasonló munkakörben (művezető, műhelyvezető; szerviztanácsadó) szerzett tapasztalat;
    • vállalatirányítási vagy ügyviteli rendszerek használatában szerzett tapasztalat;
    • Microsoft Office használatában szerzett tapasztalat;
    • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
    • határozott fellépés, terhelhetőség, jó kommunikációs készség;
    • energikus, lelkiismeretes munkavégzés;

Előny:

    • felsőfokú műszaki végzettség;
    • vizsgabiztos végzettség;
    • német vagy angol nyelvtudás;

Amit kínálunk:

    • bérezés megegyezés szerint, teljesítmény alapján prémium, béren kívüli jutatás, munkába járás támogatása;
    • kiszámítható, hosszú távú munkavégzési lehetőség;
    • karrier lehetőség, kiváló Team;

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8900 Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós utca 99.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Telefonon: 06 20/229-5051 vagy Jelentkezem gombra kattintva.