DELTA-TRUCK KFT.
  • Dinamikusan fejlődő cégeink - a Delta-Truck Kft. és a VIA Bérautó Kft. - 1991 és 1994 óta vannak jelen Magyarországon, 2013 óta Szlovákiában Delta-Truck s.r.o. néven. Három telephelyünkön több ezer új és használt haszonjárművet értékesítettünk, adtunk bérbe az évek során. Kiterjedt szervizszolgáltatási rendszerünkkel igyekszünk minél könnyebbé tenni ügyfeleink dolgát. Szeretnél Te is részesévé válni sikereinknek? Szeretnél értéket teremtő, profi munkával versenyképesen keresni? Szeretnél egy olyan munkahelyet, ahol megbecsülik a tudásod, támogatják fejlődésed? Ha bármelyik kérdésre IGEN a válaszod, akkor ne habozz, jelentkezz hozzánk!
  • Munkafelvevő, kárfelvevő- kishaszongépjármű szerviz Budapest

    Főbb feladatok, munkák:

      • Beérkező ügyfelektől a járműhibákat, igényeket rögzíti, javaslatot tesz a javításra, dokumentál
      • Biztosítót érintő járműkárok, igényelt vagy javasolt javítás előtt audatex-t készít
      • Munkalapokat nyit , vezet és zár a céges irányelvek, hatályos jogszabályok, a garanciát biztosító cég, elvárásai szerint
      • Proforma számlát készít és rögzít a hatékony szervizműködés biztosítása érdekében
      • A javítás során figyelemmel kíséri és biztosítja minden szerelő munkájának pontosságát, fegyelmezettségét, hatékonyságát és minőségét; és ezeket dokumentálja (Munkalapok)
      • A szervizvezetővel együttműködésben elősegíti a szerelők műszaki tudásának és javítási szakértelmének fejlődését
      • A szervizvezetővel együttműködésben elősegíti a szerelők közötti szoros és hatékony kooperációt
      • Minden hivatalos forrásból származó kapott műszaki információt felhasznál a szolgáltatás és javítás minőségének javítása érdekében
      • Tanulmányozza és bevezeti a kapott új javítási módszereket
      • Folyamatosan dolgozik a diagnosztikai módszerek fejlesztésében
      • Irányítja a működési folyamatokat, és folyamatosan keresi ezek javításának lehetőségeit
      • segédkezik a teljesítmény ösztönző rendszer használatában, amely biztosítja a rendelkezésre álló kapacitás kihasználását, a hatékonyságot és a minőségi munkát
      • ellenőrzi a munka végrehajtását a magas minőség érdekében
      • Különös figyelemmel kezeli az ismételt javításokat (ügyfélpanaszokat az ügyfél jogos igények kielégítése érdekében elemzi, ezeket figyelembe véve azonosítja azokat a területeket, ahol a javítási folyamatokat és a minőséget fejleszteni kell, jelzi a műszaki igazgatónak)
      • Felügyeli és kiszolgálja a reklamációs ügyvitelt
      • Segédkezik egy hatékony javítás előtti (40 pontos állapotfelmérés) és utáni (próbaút) rendszer működtetésében
      • Az érvényben lévő utasítások alapján területi ellenőrzést végez a technológiai folyamatok betartása érdekében
      • A munka minőségének és az alkalmazottak motiválásának érdekében biztosítja, hogy a legújabb műszaki tudás, berendezések, szerszámok, utasítások rendelkezésre álljanak és azokat használják is
      • Javaslattevő rendszer működtetésével a dolgozóktól származó ötleteket feljegyzi és használhatóságuk esetén javaslatot tesz a bevezetésükre
      • Jó kapcsolat, együttműködés kialakítása a kereskedés minden részlegével
      • Rendszeres megbeszélések tartása a teljesítményről, a munka minőségről, ügyfél véleményekről, ügyfél elégedettségről, új szabályokról, új törvényekről

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Audatex vagy Eurotex vagy DAT program ismerete
      • Minimum középfokú műszaki képzettség (technikus vagy autószerelő) és szakértelem
      • Kiváló kommunikációs és támogatói és tanácsadói készségek
      • Felhasználói számítógép ismeret- Microsoft Excel, Word és más programokban jártasság
      • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (min. 3 év)
      • Önállóság, proaktív és kiemelten támogató hozzáállás
      • Nagy teherbírás
      • Kiváló problémamegoldó képesség
      • B kategóriás vezetői engedély

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Haszongépjármű szerviz területen szerzett releváns tapasztalatok
      • C, D, E jogosítvány
      • Felsőfokú végzettség
      • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes bérezés
      • Cafeteria
      • Munkavégzéshez megfelelő eszközök (mobiltelefon, utazási költségtérítés).
      • Fejlődési lehetőség szakami képzések
      • Általános, kiszámítható munkarend 8-17 óráig történő munkanapokon történő jelenlét
      • Stabil, modern háttér, hosszútávú munkalehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Gépészmérnök
    • Szakmunka
    • Autószerelő, Szervizes
    • Karosszéria lakatos, Fényező
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1097 Budapest, Táblás utca 38.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

    Figyelem, az állás betöltése kizárólag hiánytalan pályázat beküldése útján lehetséges. Fényképpel ellátott pályázatában tüntesse fel részletesen tapasztalatait, nyelvtudását, jelentkezése motivációját, valamint bérigényét. Pályázatát a 'Jelentkezem' gombra kattintva tudja elküldeni.