Együtt, közösen a mindig mosollyal távozó elégedett ügyfélért!

A magyar tulajdonú, közel 250 főt foglalkoztató, stabil háttérrel rendelkező Ivanics Csoport a Ford, Hyundai, Volvo és Kawasaki márkák értékesítésének tekintetében előkelő helyet foglal el Magyarországon. Tevékenysége az értékesítés mellett a fent említett márkákhoz kapcsolódó szolgáltatásokkal egészül ki.
Budapesti márkaszervizünkbe

Munkafelvevő

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:

  • Szervizrészleg szolgáltatásainak értékesítése
  • Gépkocsik szervizbe történő felvétele, interaktív munkafelvétel elvégzése igény szerint
  • Hibakeresés, minőségellenőrzés
  • Garanciális és szavatossági igények elbírálása, engedélyezési eljárás lefolytatása
  • Szerelők munkaelosztása, munkaszervezés
  • Árajánlatok készítése
  • Szervizrészleg általános rendjének, tisztaságának betartatása
  • Ügyfélkezelés, folyamatos tájékoztatás, ügyfélpanaszok kezelése
  • Ügyfélszerzés és megtartás
  • Cseregépkocsi és autómentés igények felvétele és továbbítása,
  • Raktári rendelések igazolása, ügyfél értesítések és időpont-egyeztetések végzése
  • Telefonon történő bejelentkezések kezelése és telefonos szaktanácsadás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Min. középfokú műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Ügyfélcentrikus szemléletmód
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Magas stressztűrő képesség
  • Terhelhetőség
  • Megbízható, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség (főiskolai, egyetemi diploma)
  • Munkafelvevői területen vagy autószerelésben szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil szervezeti háttér
  • Kulturált munkakörnyezet, barátságos légkör
  • Teljes munkaidő
  • Hosszú távú együttműködés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület

Önéletrajzokat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Az Ivanics Csoport Toborzási Adatkezelési tájékoztatója weboldalunk karrier oldalán tekinthető meg.