"”„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni! „
Hovány Márton

6 világmárka. Több, mint negyed évszázados szakmai tapasztalat. Több, mint 60.000 elégedett ügyfél.

Ha úgy érzed, hogy valami újra, jobbra vágysz vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, az ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz Magyarország egyik legismertebb és legelismertebb autókereskedelmi cégcsoportjának
budaörsi Mercedes-Benz márkaképviseletébe munkafelvevő munkakörbe.

Munkafelvevő

Milyen feladatok várnak Rád?

  • ügyfeles telefonok fogadása,
  • ajánlatadás,
  • munkalap felvétele, írása,
  • flottás ügyfelek szervizelésének teljes körű lebonyolítása,
  • műhelymunkák előjegyzése, szervezése,
  • szerviz reklamációk kezelése,
  • garanciális munkák felvétele, elvégzése, az elszámoláshoz szükséges dokumentumok összeállítása
  • garanciális elszámolás végellenőrzése, munkalap normázása
  • javítási munkák ellenőrzése,
  • interaktív munkafelvétele, gépkocsi átadása-átvétele,
  • ügyfél elégedettségi mutatók nyomon követése,
  • teljesítmény statisztikák vezetése, elemzése

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • műszaki irányú középfokú szakképesítésed van
  • márkaszervizben eltöltött gyakorlatod
  • munkafelvevői területen szerzett releváns szakmai tapasztalatod és/vagy autószerelésben, autóalkatrészben való jártasságod
  • B. kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • pontos és precíz vagy
  • kiváló rendszerlátó képességed van
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel
  • jó a szervező- és problémamegoldó készséged
  • ügyfél-centrikus szemléletmóddal és jó kommunikációs képességgel rendelkezel
  • magas a stressz-tűrő képességed
  • terhelhető és megbízható vagy

Amit kínálunk Neked:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • prémium termékek és munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budaörs, Ady Endre u. 40. / Hovány Prémium Automotive Kft.

Amit előnyben részesítünk:

  • budaörsi, vagy környékbeli lakhely
  • angol/német nyelvtudás
  • 2-3 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budaörs, Ady Endre u. 40.

Ha a legjobb vagy, vagy szeretnél az lenni és ezért hajlandó vagy intenzíven fejlődni, jelentkezz hozzánk!