F&M Kft. (F&M KFT.)
  • Modern felépítésű, jól felszerelt 4 állásos szervizünk fiatal, összetartó csapattal keressük új munkatársunkat.

  • Munkafelvevő

    Főbb feladatok, munkák:

      Ügyfelek fogadása, munkafolyamatok egyeztetése, diagnosztizálás, ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, számukra segítségnyújtás, járművek átadás-átvétele, járművek szerviztérbe történő előkészítése, ki-be parkolás, szerelő kollégák napjainak tervezése, menedzselése, alkatrészek rendelése, bevételezése, visszáruzása, pénztár kezelés.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Középfokú műszaki végzettség, ügyfél orientáltság, precizitás, magabiztos, bizalmat keltő kiállás.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      felsőfokú műszaki végzettség, gépészmérnök (járműtechnika, közlekedés gépész szakirány) végzettség (akár friss diplomás), angol tárgyalóképes nyelvtudás, AUTO DATA és/vagy HaynesPro workshopok ismerete, Bosch Kts ismerete, kezelése, járműklíma szerelői jogosultság, emelőgép kezelői jogosultság, munkavédelmi előadói jogosultság.

    Amit kínálunk:

      Versenyképes jövedelem, heti 40 óra munkaidő, főállás, munkaidő hétköznapokon 8-16-ig, továbbképzési lehetőség.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Autószerelő, Szervizes
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1106 Budapest, Maglódi út 61.

    Havi nettó fizetési keret:

    300 000 HUF

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.